назад на головну сторінку Школи

Теріологічна школа 2010

Ресурси фауни і фауна як ресурс

(пам'ятка в дорогу)

 

тема XVII школи

інфа на форумі
1й інформаційній лист
запрошення (pdf)
програма школи
праці теріошколи
учасники 17 Школи
пам'ятка в дорогу

бланк реєстрації учасника школи у форматі WINWORD

 

 

 

[скачати цей текст з картою місцевості: pdf 190 kb]

 

Шановний колего,

17 Теріологічна школа відбудеться, як і заплановано, 20–25 вересня 2010 року на базі біостаціонару біологічного факультету Львівського національного університету на березі оз. Пісочне на території Шацького національного природного парку. Очікується приїзд близько 50–60 учасників, у тому числі бл. 30–40 фахівців і 10–20 початківців. Не забувайте про реєстрацію! реєстраційна форма є на сайті (див. кнопку ліворуч "registration").

Кілька важливих повідомлень для тих, хто зібрався на Шацьку теріошколу.

 

1. Дорога. рекомендуємо такий шлях до місця проведення теріошколи:
а) потягом до Ковеля (через Львів зручно хіба що з боку Карпат, і, звісно, зі Львова). Через Львів — теж до Ковеля, або напряму до Шацька! від Львова до Шацька 220 км, автобус бл. 50 грн.
б) з Ковеля автобусом або маршруткою (автовокзал прямо перед залізничним вокзалом, як вийти з переходу — зліва) — до Шацька! В дорозі — 1,5 години, відстань до 80 км, вартість бл. 30 грн.
б’) якщо буде бажання їхати довше, але дешевше, то дизелем до Любомля (йде 3–4 рази на день, їхати 1,5 год.), а звідти до Шацька місцевими чи прохідними маршрутками. Дизель до Любомля і маршрутка від Любомля до Шацька по бл. 10 грн.
в) від Шацька автобусом або маршруткою (бл. 2 грн., 10–15 хв.) до санаторія "Лісова пісня". Звідти пішки до 20 хв. уздовж західного узбережжя озера до біостаціонару університету Франка. Орієнтир (сусідня більш відома база) —"Медик". Автобус з Шацька ходить приблизно раз на 2 год. Якщо збереться відразу група людей, можна домовитися з водієм будь-якої маршрутки у Шацьку та їхати прямо до місця призначення. Цього року колеги їздили з центру Шацька прямо до біостаціонару на таксі за 20 грн. (на 4-х це вигідно).

маршрути до біостаціонару і місце його знаходження можна переглянути в google-map

2. Погода очікується прохолодною і дощовою. Потурбуйтеся про теплий одяг і дощовики, а також про зручне вологостійке взуття і сумки (рюкзачки) для екскурсій. Основна екскурсія відбудеться за графіком у четвер (територією Шацького НПП). Поточні екскурсії по садибі будуть вранці щодня за кількома маршрутами.

3. Проживання. Житимемо на 2 поверсі 2-поверхового готелю (найімовірніше) або в колибах. Там є до 50 кімнат по 2-3 ліжка в кожній. В кімнаті, окрім ліжок, є стіл, умивальним (є водопровід!), стіл, шафа. Є електрика. Туалет в кінці коридору. Душова (в принципі і сауна, яка поруч з душовою) доступні постійно (за окрему ласкаву усмішку). Про всяк випадок: не забудьте ліхтарі.

4. Харчування буде централізованим і триразовим — бл. 80 грн/добу. можна вибирати персональні схеми харчування (напр., без сніданків). Любителі автономного харчування будуть мати таку можливість. У суміжному селищі працює типовий "універсальний" магазин, його співробітники будуть поінформовані про конференцію, проте краще заздалегідь на перший день (напр. в Шацьку) зробити необхідні закупи.

5. Демонстраційні матеріали — прохання не забути про власні видання і видання колег (книжки, плакати, статті, журнали), анонси конференцій тощо, які можна буде презентувати товариству. В залі буде мультимедійний проектор для презентацій доповідей.

6. Програма буде сформована відповідно до планів організаторів та ваших заявок на доповіді і круглі столи. Програма охоплюватиме весь час нашої добової активності, від сніданку до відбою. Круглі столи відбуватимуться після вечері.

7. Нові імена. Цей блок програми присвячений початківцям, які представлять результати своїх перших досліджень. Як завжди, звертаємося з проханням взяти із собою дипломні і курсові проекти (або їх презентації), ваші власні або ваших учнів чи дипломників кафедр (тільки теріологічні або загально-зоологічні теми).

8. Мобільний зв’язок. На території НПП добре приймають всі оператори і добре бере мобільний Інтернет (2G). Радимо заздалегідь потурбуватися про карточки поповнення для мобільних телефонів.

Ігор Загороднюк (подяка Ігорю Шидловському за уточнення деталей про дорогу і зв'язок)
24 серпня 2010 р.