Теріологічна школа 2010

Ресурси фауни і фауна як ресурс

(перший інформаційний лист про 17 школу-семінар)

тема XVІІ школи

інфа на форумі
1й інформ. лист
запрошення (pdf)
програма школи
праці теріошколи
учасники Школи
пам'ятка в дорогу

бланк реєстрації учасника школи у форматі WINWORD

Шановний колего!

Підготовка XVІІ Школи-семінару розпочалася. Плани з Причорномор'ям, задумані минулого року, залишаються на майбутнє. Цьогорічна школа пройде в Західному Поліссі, в краю озер, де нас гостинно зустрічатимуть наші колеги з Кафедри зоології Львівського національного університету імені Івана Франка і колеги з Шацького національного природного парку. Вся поточна інформація про теріошколу-2010 розміщується на форумі теріологічного товариства (див. >>>).

Термін проведення цьогорічної школи-семінару — 20–25 вересня 2010 р. Для учасників зі складними шляхами руху заїзд можливий за день до початку школи, 19.09.2010. Роз'їзд — вранці 25 вересня. Попередня реєстрація учасників школи є обов'язковою. Форма реєстрації (rtf >>>) точно така, як на попередніх зібраннях.

Головна тема теріошколи 2010 — "Ресурси фауни і фауна як ресурс". Графік проведення школи не відмінний від традиційного і включатиме два дні роботи за основною темою, день апробацій поточних досліджень, 6 круглих столів, теренові заняття, огляд-конкурс "нові імена в теріології". Прохання не забути про ваші роздаткові матеріали для доповідей та круглих столів, матеріали для інформаційного ярмарку (нові видання, статті, буклети), дипломні та курсові (не реферативні) роботи теріологічного спрямування.

Для детальнішого ознайомлення зі схемою роботи Школи рекомендуємо переглянути звіти про останні школи-семінари на сторінці нашого сайту хроніки наших семінарів, а також на головній сторінці сайту — ідея і задачі теріошколи.

Учасники будуть розміщені та біостаціонарі ЛНУ в таборі на озері Пісочне. Очікувана кількість учасників — 50 осіб. Витрати на школу складуть близько 50 грн. за весь час проживання, бл. 80 грн. оргвнеску (вкл. бл. 25 грн. за роздатковий матеріал), харчування (триразове) — бл. 80 грн. за кожний день (можливе замовлення тільки частини походів до їдальні). Додаткові витрати на вечір зустрічей (перша вечеря) та прощальний бенкет (остання вечеря), окрім "казенної" частини вечері, — за рахунок учасників школи.

Докладніша інформація про шлях буде розміщена далі тут або на форумі. Зокрема, окремими файлами (див. ліворуч) буде розміщено інформаційний лист, проект програми семінару, форма заявки, опис дороги та місця проведення школи тощо.

Просимо допомогати нам поширювати цю інформацію серед колег.
Слідкуйте за подальшими повідомленнями на сайті та форумі.

Ігор Загороднюк, Ігор Дикий, Ігор Хамар (mammalia@ukr.net)

лист розіслано 1 серпня 2010 року (файл поновлено для сайту 16.09.2010) (!!!! у першому листі було вказано дату 13.09.2010, яка надалі була змінена на прохання організаторів Браунерівських читань)