Теріологічна школа:
джерела в інтернеті

(веб-сайт Українського теріологічного товариства НАНУ www.terioshkola.org.ua)

про школу
робочі групи
наша фауна
види-символи
бібліотека
праці школи
персоналії
інтернет

поточне

обнови сайту
школа-семінар
гаряче чтиво
наші новини
наш форум

english version Теріологія у світовому павутинні

Міжнародні теріосайти і мережі
Зоологічні товариства та мережі в Україні
Інститути зоологічного і природоохоронного профілю
Видання зоологічного і природоохоронного профілю
Сайти міжнародних конвенцій та угод
Червоні книги України та МСОП
Довідники, електронні бібліотеки

Міжнародні теріосайти і мережі

www.bucknell.edu/msw3Види ссавців світу (третє видання — MSW3 2005), html-версія з пошуковим вікном до анотоцій на кожний таксон (напр., Microtus arvalis).

www.iucnredlist.orgЧервоний перелік загрозливих видів МСОП (IUCN ver. 2010.4), html-версія з пошуковим вікном до анотоцій на кожний таксон (напр., Mustela lutreola).

Зоологічні товариства та мережі в Україні

uk.wikipedia.org/wiki/Теріологічна школа — Теріологічна школа у вікіпедії (також Теріологія, Українське теріологічне товариство, більшість родів тощо).

www.kazhan.org.ua — сайт Українського центру охорони кажанів — однієї з робочих груп, що діє на рівні окремої секції Українського теріологічної товариства НАН України.

www.lucanus.org.ua — сайт "Раритетна фауна Карпат" розроблено як дочірній сайт теріошколи, що включає сторінку про ссавців Карпат і сторінку з адресами поточних конференцій зоологічного спрямування.

www.birdlife.org.ua — сайт Українського товариства охорони птахів — найпотужнішої в Україні громадської організації зоологічного спрямування.

www.cic.pan.krakow.pl — сайт Центру хіроптерологічної інформації при Інституті система­тики та еволюції тварин Польської НАН.

www.dolphin.com.ua — сайт "Дельфіни Чорного моря".

www.naturalist.if.ua — сайт "Станіславівський Натураліст": фахово і популярно про тварин (ведучий — Андрій Заморока).

Інститути зоологічного і природоохоронного профілю

www.icfcst.kiev.ua/siz — сайт Інституту зоології імені Івана Шмальгаузена НАН України — однієї з базових установ Українського теріологічного товариства.

www.kvetna.brno.cas.cz — сайт Інституту біології хребетних АН Чеської республіки, де працювали та працюють такі відомі теріологи, як Й. Крахвіл, Я. Зіма, В. Вохралік та ін., і де видається широко відомий журнал "Folia zoologica".

www.bionet.nsc.ru/chromosomes/rodentia/myomorpha3.htm — розділ сайту, присвяченого хромосомним числам ссавців (адреса сторінки про мишоподібних гризунів).

Видання зоологічного і природоохоронного профілю

www.franko.lviv.ua/faculty/biologh/wis/wis.htm — сайт Вісника Львівського національного університету з електронною версією Праць IX Школи "Методики обліку теріофауни" (Том 30) та "Дня теріолога 2002" (Том 38).

http://www.ivb.cz/folia/pdf_obsah.htm — Сайт журналу "Folia Zoologica" з повнотекстами випусків за 8 останніх років (томи 51-58 за 2002-2009 рр.).

http://www.bucknell.edu/msw3/ — "Mammal species of the World" (Wilson D.E., Reeder D.M., eds, 2005) — сторінки "ссавців світу" у форматі html.

zoometod.narod.ru/metod_book.html — класичні зоологічні видання радянської доби в html-форматі.

www.v-zool.kiev.ua — журнал Інституту зоології НАН України "Вісник зоології", що останнім часом вивішує статті у pdf-форматі (колекція пдф за 2001-2007 рр.)

http://www-biology.univer.kharkov.ua/seriesbiology/ — Вісник Харківського національного університету. Серія Біологія — вивішує всі статті у pdf-форматі.

Сайти міжнародних конвенцій та угод

www.coe.int — сайт Ради Європи з інформацією щодо Бернської конвенції.
www.cms.int — сайт Боннської конвенції.
www.eurobats.org — сайт EUROBATS.
www.accobams.org — сайт ACCOBAMS.
www.unep-aewa.org — сайт AEWA.
www.cites.org — сайт Вашингтонської конвенції (CITES).
www.ramsar.org — сайт Рамсарської конвенції.
www.biodiv.org — сайт Конвенції про біологічне різноманіття.
http://www.europe-aliens.org/ — Delivering Alien Invasive Species Inventories for Europe.

Червоні книги України та МСОП

www.menr.gov.ua — сайт Міністерства охорони довкілля України
www.rada.gov.ua — законодавство України на сайті "Верховної Ради України"
redbook.iatp.org.ua — сайт "Червона книга України" (неофіційний)
mail.menr.gov.ua/publ/redbook/redbook.php — електронна версія ЧКУ (1994)
www.redlist.org — сайт Червоної книги Міжнародного Союзу Охорони Природи
www.grid.unep.ch/bsein/redbook/index.htm — "Червона книга Чорного моря"

Довідники, електронні бібліотеки

english version www.ukrcenter.com/library/default.asp — Українська Бібліотека (вкл. бібліотеку exlibris, ізборник, Історія України, Українська енциклопедія та ін.)

www.slovnyk.net — Український тлумачний словник on-line. Досвідчені користувачі можуть вносити правки і додавати тлумачення

english versionexlibris.org.ua EXLIBRIS українсьkа електронна бібліотека. історія, публіцистика, художня література

науково-популярні сайти

www.naturalist.if.ua — "Станіславівський Натураліст": сайт Андрія Замороки про найцікавіші відкриття натуралістів по всьому світу.

www.zooeco.com — "Мир животных": сайт Ігоря Євстафьєва у стилі енциклопедії живої природи (Авторский зоолого-экологический сайт для ученых-профессионалов и всех любителей Природы).

www.piznavayka.org — Науково-популярний журнал "Пізнавайка" (пізнавально про науки)

створено 25.05.2003,
поновлено 03.11.2017