назад на головну сторінку Школи

XXVІ Теріологічна школа-семінар (2019)

Дика теріофауна в умовах трансформованих ландшафтів

(головна сторінка XXVI теріологічної школи-семінару)

Wild Mammal Fauna in conditions of Transformed Landscapes
(26 Theriological School, Information about Annual Workshop of the Ukrainian Theriological Society)


 

тема XXVI школи

інфа на facebook
інф. лист (pdf Ukr)
інф. лист (pdf Bel)
informacja (pdf PL)
програма (pdf)
учасники школи

бланк реєстр. (укр)
рэгістрацыя (бел)
rejestracja (pl)

 

зареєстрованим учасникам

 пам'ятка pdf
 інф. лист 2 pdf
 реєстрація 2
 рік свині 2019

 

Праці Теріошколи
Theriologia Ukrainica

хроніка всіх шкіл
роки звірят

 

інформаційний лист про 26 Теріологічну школу-семінар

Шановні колеги,

XXVI Теріологічна школа-семінар відбудеться протягом третього тижня червня 2019 р. (17–21.06) на базі Біостанції-профілакторію Запорізького національного університету на о. Хортиця — одному з семи чудес України https://uk.wikipedia.org/wiki/Хортиця

Дати. Школа триватиме 4 повні дні. Заїзд учасників 17.06 (понеділок), роз'їзд 21.06 (п’ятниця), залежно від насиченості програми, яка залежатиме від кількості заявлених учасників.

Організатори. Організатори школи – Національний науково-природничий музей НАН України, кафедра біології лісу, мисливствознавства та іхтіології ЗНУ та Національний заповідник «Хортиця».

Головна тема: «Дика теріофауна в умовах трансформованих ландшафтів».

Програма теріошколи буде впорядкована відповідно до заявок і включатиме тематичні сесії, майстер-класи та круглі столи (для прикладу див. програму попередньої школи). Пропонуються такі основні теми сесій та круглих столів:

1) роль ссавців в острівних екосистемах та екосистемах острівного типу;
2) особливості впливу копитних на рослинні угруповання;
3) стратегії виживаності та адаптації ссавців у трансформованих ландшафтах;
4) інвазивні види їх поширення та інтеграція в екосистемах України;
5) взаємозв’язки в системі «паразит-хазяїн» інвазивних видів, трофіка ссавців;
6) майстер-класи з методи бутстреп аналізу та визначення оптимального розміру вибірки; застосування флуктуючої асиметрії та фенетичного підходу до аналізу стана популяції ссавців; мінливість ознак в умовах природних та антропогенних трансформацій середовища; майстер-класи з діагностики близьких видів за остеологічними зразками.

Оргкомітет. Наталія Лебедєва (співголова від приймаючої сторони, Запорізький національний університет), Ігор Загороднюк (співголова від Ради товариства, Національний науково-природничий музей), Наталія Брусенцова (член Ради теріошколи, Слобожанський НПП), Золтан Баркасі (секретар товариства, Національний науково-природничий музей), Віктор Пархоменко (НУБіП), Сергій Козодавов та Світлана Охрименко (Національний заповідник Хортиця). Контакти: Лебедєва Наталія Іванівна: 050-970-0301 (тут і вайбер), 067-617-7455; Загороднюк Ігор Володимирович: 067-738-2089, вайбер 066-210-5723.

Побут. Учасники будуть розміщені у мальовничому куточку південної частини острова на Біостанції-профілакторії Запорізького національного університету (карта https://bit.ly/2uwiDl1). Проживання буде у двоповерховій будівлі у кімнатах на 2–3 місця, душові і туалети у будівлі; їдальня та зала засідань — окрема будівля. Вартість проживання в межах 90 грн.; харчування централізоване, триразове, вартість в межах 150 грн.

Реєстрація обов’язкова; форма реєстрації як на попередніх школах. Бланк реєстрації додається. Просимо всіх колег поширити цей лист і заповнити реєстраційну форму при намірах, якщо навіть поки немає остаточного рішення, оскільки нам треба планувати робочі місця і побутові деталі.

З повагою Наталія Лебедєва та Ігор Загороднюк
Запоріжжя, Київ, 27.03.2019


   озера

фото з сайту "Моя планета" та сайту Станіславівський натураліст"

озера

 

на сторінку: хроніка семінарів

підготовлено 29.03.2019, поновлено 15.06.2019.
сторінку підготував Ігор Загороднюк

Locations of visitors to this page