XXI Теріологічна школа (2015)

Мисливська та раритетна теріофауна: управління популяціями

(головна сторінка XXІ теріологічної школи-семінару)

Game and Rare Mammal Fauna: Population Management
(21 Theriological School, programm of Annual Workshop of the Ukrainian Theriological Society)

тема XXІ школи

інфа на facebook
програма школи
перелік доповідей
учасники Школи
пам'ятка в дорогу

бланк реєстрації учасника школи у форматі WINWORD

Шановний колего!

Запрошуємо Вас до участі в роботі XXІ Теріологічної школи, яка відбудеться 21-24 травня 2015 р. у с. Отрохи Київської обл., на теренах Регіонального ландшафтного парку "Міжрічинський" (міжріччя Дніпра та Десни). Попередня реєстрація учасників є обов'язковою. Проект програми Школи та особливості дороги, побуту і роботи буде розміщено на окремих сторінках (кнопки ліворуч) і повідомлено всім зареєстрованим учасникам школи у ІІ інформаційному листі. Поточна інформація розміщена також на сторінці теріошколи в мережі FaceBook: Mammology - Теріологія.

Головна тема школи-семінару:
"Мисливська та раритетна теріофауна: управління популяціями"

Питання, що пропонуються для розгляду:
1) управління популяціями ключових груп ссавців: мисливських звірів та рідкісних видів;
2) доповіді й короткі повідомлення за тематикою досліджень мисливських та рідкісних видів;
3) демонстраційні обліки різних груп тварин: пастки, ловчі канавки, павутинні тенета, УЗ-детектори;
4) маршрутні обліки великих та середньорозмірних ссавців за слідами життєдіяльності;
5) круглі столи УЦОК (моніторинг кажанів), GLIS (моніторинг мікромаммалій), HELP (великі хижі).

Під час Школи заплановано відвідання низки моніторингових ділянок РЛП "Міжрічинський" та оглядова екскурсія з основами маршрутного обліку фауни на найкращих болотах Міжріччя. Очікувана кількість учасників — до 30 осіб. Попередня реєстрація обов'язкова. Форма реєстрації така ж, як на попередніх школах; її необхідно надіслати на адресу товариства mammalia@ukr.net з обов'язковою копією на адресу парку rlpmegrich@i.ua.

Заявку на участь прохання відправити до 10 травня 2015 року. Розміщення і витрати (будуть уточнені): планується розміщення учасників в сільській будівлі та в наметах в межах садиби РЛП, оргвнесок разом із харчуванням — до 50 грн. на добу. Оргвнесок та кошти за харчування будуть сплачуватис на місці при фактичній реєстрації.

Інформацію про варіанти проїзду та проект програми вміщено на відповідних стрінках сайту (ліворуч) і буде повідомлено у ІІ інформаційному листі тим учасникам семінару, які пройшли реєстрацію. При оформленні відрядження у графі "пункт призначення" вказувати: с. Отрохи Чернігівської області, РЛП Міжрічинський.

З повагою, організатори XXІ (Отроської) Теріологічної Школи
Андрій Сагайдак, Володимир Тищенко та Ігор Загороднюк

фотографія з попередньої нашої зустрічі в РЛП "Міжрічинський" весною 2011 року.

на сторінку: хроніка семінарів

започатковано: 22 квітня 2015 р.
поновлено 23.04.2015