Теріологічна школа 2005:

праці 12 школи
респонденти

бланк реєстрації учасника школи

ТЕРІОЛОГІЧНА ШКОЛА 2005: "СИНАНТРОПІЯ ССАВЦІВ"

Шановний колего!

XII Школа-семінар пройде 25-29 листопада 2005 р. в Луганську на базі Луганського національного педагогічного університету. Проект програми Школи, перелік заявлених учасників і розклад руху потягів по станції Луганськ можна знайти на окремих сторінках цього розділу (ліворуч). Попередня реєстрація учасників завершена. На сьогодні для участі у роботі школи-2005 заявилося 56 колег. Слідкуйте за подальшими повідомленнями на сайті.

Ігор Загороднюк, 14.11.2005 р.

Ідея XII школи-семінару

Ідея 12-ї Теріологічної школи запропонована учасниками відповідного круглого столу, що проходив у рамках 11 Школи і викликав жвавий інтерес усіх колег. Процеси синантропізації фауни є загальними і охоплюють практично всі групи тварин та всі регіони, а тому ця тема є цікавою для всіх теріологів: від заповідників до санепідемслужби. Запрошуємо усіх до участі в обговоренні теми.

Тематика сесій XII школи

синантропізація фауни як глобальна тенденція
історичні зміни фауни у місцях розбудови міст
фауна паркових зон та забудов різного історичного віку