назад на сторінку про школи

10 Теріологічна школа:
реєстрація, оргкомітет

 

topic of the Xth School

first circular
programme
round tables
registration
proceedings
respondents

бланк реєстрації учасника школи

поновлено
10.08.2003

 

Реєстрація

Просимо всіх, хто бажає взяти участь у роботі X школи, заповнити реєстраційну анкету і надіслати її на адресу Оргкомітету звичайним листом або електронною поштою в адресу Оргкомітету до 10 вересня 2003 р. Анкета включає довідку про учасника школи та назву і анотацію вашого виступу або презентації обсягом до 100 слів. (файл "shk10-reg.txt" ).
Вся реєстраційна інформація буде розміщена на цьому сайті.

Оргвнесок

Оргвнесок у розмірі 20 грн. повинен бути надісланий (переданий) після підтвердження попередньої реєстрації, до 10 вересня на адресу Оргкомітету (в окремих випадках допускається сплата внеску при прибутті на школу-семінар). Оргвнесок покриє витрати на листування, формування пакету учасника та вечір зустрічі.

Оргкомітет

З усіх питань щодо організації школи-семінару, реєстрації і побуту учасників просимо звертатися до одного з членів Оргкомітету. Питання організації школи загалом та програми просимо узгоджувати з А. Дулицьким та (або) І. Загороднюком. Остаточна інформація щодо учасників буде концентруватися у Гольдіна та Л. Годлевської. Разом група з підготовки X Школи включає 7 осіб, у тому числі (за абеткою):

Годлевська Лєна (Інститут зоології НАН України),
Гольдін Павло (Таврійський національний університет),
Дикий Ігор (Львівський національний університет),
Дулицький Альфред (Кримська протичумна станція МОЗ України),
Загороднюк Ігор (Інститут зоології НАН України),
Михайлова Олександра,
Товпинець Микола (Кримська республіканська СЕС)

 

<< повернутися