Volodymyr Lobkov at the Muzeum

Володимир
ЛОБКОВ

(фауна Причорномор'я, екологія гризунів)

please, wait

Участь в роботі Школи:
член Ради Українського теріологічного товариства НАН України, член Ради Теріологічної школи; учасник кількох шкіл-семінарів, у тім числі X Теріошколи (Крим, 2003), XI Теріошколи (Мигія, 2004) та XV Теріошколи (Канів, 2008).
Член редколегії "Праць теріологічної школи", у т.ч. випуску 7 "Теріофауна сходу України" (пам'яті Олександра Кондратенка), випуску 8 "Фауна в антропогенному середовищі" та випуску 9 "Раритетна теріофауна".

Галузь наукових інтересів:
екологія ссавців, біологія та функціонування популяцій ховрахів, фауна Причорномор'я, музейна справа, історія зоології.

Поточні наукові дослідження:
екологія ховрахів Причорномор'я .... , ___________________.

Кваліфікаційні праці:
1980? — дипломна робота "________________" (Одеський державний університет).
1985 (?) — дисертація на здобуття наукового ступеня кандидат біологічних наук "Крапчастий ховрах Північно-Західного Причорномор'я" (?) за спеціальністю 03–00–08 "зоологія"; керівник — проф. І. Т. Сокур (?).

Поточна робота:
з 1985 р. до 1995 р. — співробітник Зоологічного музею Одеського національного університету;
з 1995 р. дотепер — завідувач Зоологічного музею Одеського національного університету імені І. Мечнікова.

Наукові публікації:
автор понад 100 наукових публікацій, у т. ч. монографії "Крапчатый суслик Северо-Западного Причерноморья" (Одеса, 1999). Упорядник та редактор серії видань Музейного фонду імені О. Браунера (список публікацій).

Адреси:
Лобков Володимир Олексійович, Зоомузей Одеського національного університету, Шампанський пров. 2, Одеса, 65058, Україна. Phone: +38-(0482)-684547. E-mail: zoomuz@te.net

Дружні сайти:
Зоологічний музей Одеського національного університету
Мир животных (сайт Игоря Евстафьева)

<<< до персоналій

започатковано 28 липня 2009, поновлено 29.07.2009