на титульну сторінку

Novitates Theriologicae

ISSN 2709-491X (Print) • ISSN 2709-4928 (Online)

веб-сайт Українського теріологічного товариства www.terioshkola.org.ua


 

головне

про Novitates
зміст томів
редколегія
для авторів

Google

 

 

english versionСторінка для авторів

шановні автори, запрошуємо вас до тематичної серії видань Українського теріологічного товариства, що діє при Національному науково-природничому музеї НАН України. Огляд попередніх випусків можна бачити на сторінці "зміст томів". Тематика випусків (томів) планується на рік вперед, тому просимо вам планувати подачу матеріалів заздалегідь.

Серед найближчих запланованих випусків — "Дика тріофауна у змінному середовищі" (готується), "Дослідники теріофауни України" (готується), "Ареали ссавців України", "Місцеві і наукові назви ссавців", "Чужорідні види ссавців у складі фауни", "Ссавці в живлені хижих птахів" та ін.

 

Шаблон оформлення

Матеріали для поточних випусків формуються з такими параметрами сторінок: розмір сторінки — А5 (148 х 210 мм), береги по 15 мм (нижнє поле 20 мм). Тексти подавати у форматі RTF. Базова гарнітура — Times NR 10 pt, вся додаткова інформація (адреси, резюме, таблиці, рисунки, література) — 8 pt. Таблиці і рисунки розміщати прямо по тексту у бажаних місцях. Прохання уникати будь-яких додаткових розміток в середині тексту, таблиць або рисунків (підкреслення, жирний тощо).

Файли прохання називати прізницем першого автора і одним простим або складним ключовим словом (наприклад, zhyla-wolfdiet.rtf). Надалі кожній авторській та редакційній версії дається додаткове позначення з порядковим номером (напр., zhyla-wolfdiet-ver3avt.rtf). Рисунки, окрім розміщення їх у тексті, просимо подавати окремими графічними файлами у форматі jpg або png (для графіків з електронних таблиць — у форматі xls).

Для зручності оформлення матеріалів можна скористатися шаблоном у формі файла-зразка у форматі RTF >>>

 

Редакційний процес

Вся робота з авторами та їхніми рукописами ведеться в електронному форматі. Відповідальний автор має надіслати до редакції рукопис статті, оформлений згідно з правилами, у електронному вигляді (див. сторінку «для авторів»). Те саме стосується всіх додаткових матеріалів — рисунків (фото, графіки, карти тощо) і таблиць.

Всі отримані від автора матеріали проходять попереднє (внутрішнє) рецензування головним редактором або його заступниками і відповідне зовнішнє рецензування. Ця процедура є обов’язковим етапом роботи, що передбачає аналіз надісланих матеріалів на відповідність їх профілю видання, дотримання автором правил оформлення та загального рівня дослідження, його глибини та актуальності.

 


повернутися до бібліотеки >>>

автор сторінки: Ігор Загороднюк

створено 22.10.2020, поновлено 21.06.2021.

 

Locations of visitors to this page