XXІV Теріологічна школа (2017)

Зоологічні колекції: збір, облік та ідентифікація зразків

(головна сторінка XXІV теріологічної школи-семінару)

Theriological Collections and identification of samples
(24 Theriological School, Information about Annual Workshop of the Ukrainian Theriological Society)

тема XXІV школи

інфа на facebook
інф. лист (пдф)
програма школи
учасники школи
пам'ятка в дорогу pdf

бланк реєстрації учасника школи у форматі RTF

Праці Теріошколи

інформаційний лист про 24 Теріологічну школу-семінар
(попередня версія)

Шановні колеги,

XXIV Теріологічна школа-семінар відбудеться протягом 4-8 жовтня 2017 р. у місті Одеса на базі кількох установ, які виступають її організаторами: Національний науково-природничий музей НАН України (ННПМ), Український науковий центр екології моря (УкрНЦЕМ) та Український науково-дослідний протичумний інститут ім. І. І. Мечнікова МОЗ України (УНДПЧІ МОЗУ), Одеський національний університет імені І. І. Мечнікова (Зоомузей ОНУ). Головна тема школи-семінару 2017 року:

"Зоологічні колекції: збір, облік та ідентифікація зразків"

Програма ХХIV теріошколи впорядкована відповідно до заявок і включатиме тематичні сесії, майстер-класи та круглі столи. Поточні теми школи такі:
1) установчі доповіді з історії природничої музеології, доповіді та круглі столи щодо збору та ідентифікації теріологічних зразків в камеральних та польових умовах;
2) майстер-класи з ідентифікації видів ссавців за слідами та за кістковим матеріалом (у т.ч. зліпки відбитків лап, пелетки хижих птахів тощо);
3) польові навчання з обліком дрібних ссавців на стандартних ловчих лініях та маршрутах і збір матеріалу (фотодокументація, зліпки, рештки);
4) круглі столи з ведення баз даних щодо колекцій, обліків теріофауни та методик польових досліджень.

Місце проведення. Засідання та заняття будуть проходити у конференц-залі УкрНЦЕМ, в лабораторіях УНДПЧІ МОЗУ та ЗМ ОНУ, а також на місці польового табору на гідробіологічній станції ОНУ. При оформленні відрядження у графі «пункт призначення» вказувати: "м. Одеса, Одеський національний університет імені І. І. Мечнікова".

Побут. Проживання учасників школи-семінару буде у наметовому містечку гідробіологічної станції або у найближчому хостелі. Харчування -- силами оргкомітету за рахунок оргвнесків (50-60 грн. на добу, вкл. обід та вечерю з казана біля багаття). Оргвнесок та інші витрати будуть мінімізовані. Для участі важливо запропонувати свою доповідь або участь у круглому столі чи майстер-класі з власним демонстраційним або необхідним для ідентифікації матеріалом.

Реєстрація. Просимо колег повідомляти заздалегідь про наміри взяти участь. Форма заявки аналогічна формам з попередніх шкіл-семінарів (бланк під кнопкою "реєстрація" (ліворуч). Термін реєстрації спливає 15 вересня. Пізніші заявки можуть бути не враховані. В усіх випадках контактуйте з оргкомітетом.

Оргвнесок та інші витрати будуть мінімізовані. Для участі бажано запропонувати свою доповідь або участь у круглому столі (КС) чи майстер-класі (МК), із власним демонстраційним або необхідним для ідентифікації матеріалом.

Оргкомітет. Микола Роженко, Олена Дятлова (Одеса), Олександр Гайдаш, Дмитро Соколовський (УНДПЧІ), Ігор Загороднюк, Золтан Баркасі (ННПМ), за участі Євгена Дикого (УНДПЧІ), Володимира Лобкова (ЗМ ОНУ), Олега Ковтуна (Біостанція ОНУ).

Інформацій канали. Слідкуйте за деталями на сторінці у соцмережі Facebook https://goo.gl/4PLriX та на цій сторінці веб-сайту Українського теріологічного товариства https://goo.gl/hysjBD. Адреса для заявок — mammalia@ukr.net. Подальші інформаційні листи будуть розсилатися тим, хто зареєструвався.

З повагою від імені організаторів XXІV (Одеської) Теріошколи
Олена Дятлова, Олександр Гайдаш, Микола Роженко, Ігор Загороднюк

на сторінку: хроніка семінарів

підготовлено і поширено 01.08.2017.
сторінку поновлено 03.10.2017.