XX Теріологічна школа (2013)

Таксономічне різноманіття ссавців заповідних та природних територій

(головна сторінка XX теріологічної школи-семінару)

Taxonomical diversity of mammals in strict protected and natural areas
(Theriological School 2013, programm of annual workshop of the Ukrainian Theriological Society)

тема XX школи

інфа на форумі
інформаційній лист
запрошення (pdf)
програма школи
учасники Школи
пам'ятка в дорогу

бланк реєстрації учасника школи у форматі WINWORD

Шановний колего!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі XX Теріологічної школи, яка відбудеться з 30 вересня до 5 жовтня 2013 р. (один робочий тиждень) у с. Микуличин Івано-Франківської області, на теренах Карпатського національного природного парку. Попередня реєстрація учасників є обов'язковою. Проект програми Школи та особливості дороги, побуту і роботи буде розміщено на окремих сторінках (кнопки ліворуч) і повідомлена всім зареєстрованим учасникам школи у ІІ інформаційному листі. Докладніша інформація про дорогу розміщена на форумі теріошколи на сторінці: теріошкола-2013.

Тематика сесій XX теріологічної школи

Програма 20 теріошколи буде впорядкована відповідно до ваших заявок, пропозицій ради теріошколи та оргкомітету і включатиме тематичні сесії та круглі столи. Поточні пропозиції від оргкомітету школи-семінару такі:

1) Оцінки різноманіття теріофауністичних комплексів та його зміни у часі;
2) Раритетні види. Структурна цілісність фауністичних комплексів, шляхи її збереження;
3) Структура фауністичних комплексів — внутрішньо-популяційна, вікова і географічна;
4) Традиційні та нові тематичні круглі столи теріологічної школи (докладніше див. нижче);
5) Екскурсії "Моніторингові ділянки КНПП" та "Народні промисли, пов'язані з ссавцями".

Розміщення і витрати (дані попередні, до 10 вересня будуть уточнені): планується розміщення учасників в приватному секторі Микуличина або на Географічному стаціонарі Львівського університету (за Ворохтою). Орієнтовна вартість проживання — 30-50 грн. на добу. Оргвнесок — бл. 100 грн., авансовий платіж за проживання і харчування — 200 грн.

Заявку просимо надіслати якомога скоріше. Оргвнесок та кошти за харчування та проживання будуть отримані від учасників на місці при реєстрації, але за обов'язкової умови надсилання заявки.

Докладну інформацію про варіанти проїзду та проект програми буде повідомлено у ІІ інформаційному листі тим учасникам, які надіслали реєстраційну картку та аванс. При оформленні відрядження у графі "пункт призначення" вказувати: м. Яремче. Карпатський НПП.

Теми Круглих столів

Серед іншого на Теріошколі–2013 в рамках засідання робочої групи УЦОК буде проведено два спеціальні круглі столи: 1) КС, присвячений Року вовчка в Україні (вітаються будь-які матеріали та повідомлення про вовчків), 2) КС щодо діагностики близьких видів ссавців. Тематика інших КС буде визначатися вашими заявками.

Традиційні круглі столи і сесії, які можна пропонувати у заявках при бажанні участі в них:

1) УЦОК — круглий стіл Українського центру охорони кажанів
2) HEPL — круглий стіл координаційної групи з моніторингу популяцій великих хижих
3) GLIS — круглий стіл групи з методих обліку і діагностики дрібних ссавців
4) ABC — круглий стіл групи з питань уніфікації українських назв ссавців
5) Нові імена — сесія презентації нових досліджень у виконанні студентів і аспірантів
6) Інформаційний ярмарок — презентації нових видань, сайтів, конференцій, дисертацій
7) Фотомайстерня — круглий стіл і майстер клас від студії Сергія Гладкевича

Просимо готуватися до участі в КС заздалегідь, взявши із собою необхідні матеріали для доповідей, презентацій або обговорень.

Олександр Киселюк, Ігор Загороднюк

на сторінку: хроніка семінарів

започатковано: 30 серпня 2013 р.
поновлено 01.09.2013