Теріологічна школа 2012

Роль заповідних територій у збереженні фауністичних комплексів

(перший інформаційний лист про 19 школу-семінар)

тема XIX школи

інфа на форумі
інформаційній лист
запрошення (pdf)
програма школи
учасники Школи
пам'ятка в дорогу
(1 стор. pdf 150 kb)

бланк реєстрації учасника школи у форматі WINWORD

НФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ 1

Шановний/шановна колего,

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі XIX Теріологічної школи, яка відбудеться з 24.09 до 29.09.2012 р. (один робочий тиждень) у с. Залізний Порт Голопристанського р-ну Херсонської області, яке розташоване на березі Чорного моря.

Головна тема Школи-2012:
"Роль заповідних територій у збереженні фауністичних комплексів".

Питання, що пропонуються для розгляду:
1) внутрішньо-популяційна, вікова і географічна структура фауністичних комплексів;
2) динаміка видового складу фауністичних комплексів і чисельності окремих популяцій;
3) Раритетні види. Структурна цілісність фауністичних комплексів, шляхи її збереження.
4) Острівні популяції. Фрагментація популяцій та угруповань.
5) Традиційні та нові круглі столи.

Під час Школи запланована екскурсія до двох ділянок Чорноморського біосферного заповідника. Очікувана кількість учасників школи-семінару - до 50 осіб. Попередня реєстрація обов'язкова. Форма реєстрації така сама, як на попередніх школах (див. далі); її необхідно надіслати на адресу scirtopoda@gmail.com з копією на адресу товариства mammalia@ukr.net. Заявку на участь прохання відправити не пізніше 10 вересня 2012 року.

Розміщення і витрати: орієнтовна вартість проживання - 25-50 грн. на добу, а разом с триразовим харчуванням - бл. 130 грн. (харчування можливе й дворазове або лише обід). Оргвнесок - 100 грн., студентам - 50 грн., авансовий платіж за проживання і харчування - 100 грн. Просимо оргвнесок та аванс надіслати до 15.09 (бажано раніше, як тільки визначитеся з можливістю поїздки) поштовим переказом на адресу: Херсонська область, 75600, м. Гола Пристань. До запитання. Селюніній Зої Володимирівні.

Докладну інформацію про варіанти проїзду та проект програми буде повідомлено у ІІ інформаційному листі тим учасникам, які надіслали реєстраційну картку та аванс.

Всім, кому необхідно оформляти відрядження, у графі "пункт призначення" треба вказувати: Чорноморський біосферний заповідник, м. Гола Пристань.

З повагою, організатори XIX (чорноморської) Теріологічної Школи
Зоя Селюніна та Ігор Загороднюк

Для детальнішого ознайомлення зі схемою роботи Школи рекомендуємо переглянути звіти про останні школи-семінари на сторінці нашого сайту хроніки наших семінарів.

Просимо допомогати нам поширювати цю інформацію серед колег.
Слідкуйте за подальшими повідомленнями на сайті та форумі.

лист розіслано 1 серпня 2012 року.