Теріологічна школа 2011

Морфологічна мінливість ссавців та збереження їх різноманіття

(головна сторінка 18-ї теріологічної школи-семінару)

тема XVIІІ школи

інфа на форумі
інформаційній лист
запрошення (pdf)
програма школи
учасники Школи
пам'ятка в дорогу
(1 стор. pdf 150 kb)

бланк реєстрації учасника школи у форматі WINWORD

Шановний колего!

XVІІІ Теріологічна школа-семінар проходитиме 26–30 вересня 2011 року в Криму, в с. Заводське на базі відпочинку «Росинка», що розташована на березі Азовського моря на Керченському півострові. Центральна тема школи — "Морфологічна мінливість ссавців і збереження їх різноманіття". Попередня реєстрація учасників є обов'язковою. Проект програми Школи та особливості дороги, побуту і роботи буде розміщено на окремих сторінках (кнопки ліворуч) і повідомлена всім зареєстрованим учасникам школи у ІІ інформаційному листі. Докладніша інформація про дорогу розміщена на форумі теріошколи на сторінці: теріошкола-2011 в Криму.

Тематика сесій XVІІI теріологічної школи

Програма 18 теріошколи буде впорядкована відповідно до заявлених доповідей і круглих столів. Чекаємо на ваші пропозиції. Поточні пропозиції від оргкомітету школи-семінару такі:

1) внутрішньо-популяційна, вікова і географічна мінливість ссавців,

2) зміни морфологічних, фізіологічних, генетичних ознак у різних умовах існування,

3) мінливість і стійкість діагностичних ознак у близьких видів,

4) механізми підтримання і обмеження мінливості,

5) природоохоронні питання у зв’язку з морфологічним і генетичним різноманіттям популяцій.

Серед іншого на Теріошколі–2011 в рамках засідання робочої групи УЦОК буде проведено два спеціальні круглі столи: а) КС, присвячений Європейському року кажана, б) КС щодо уніфікації назв назв таксонів ссавців родового і родинного рангів.

Тематика традиційних Круглих столів і сесій

В рамках роботи школи пройдуть традиційні круглі столи і сесії, до яких необхідно підготуватися заздалегідь, взявши із собою необхідні матеріали для презентацій і обговорень (для сесії "Нові імена" бажано мати курсові або дипломні проекти):

1) УЦОК — круглий стіл Українського центру охорони кажанів
2) HEPL — круглий стіл координаційної групи з моніторингу популяцій великих хижих
3) GLIS — круглий стіл групи з методих обліку і діагностики дрібних ссавців
3) ABC — круглий стіл групи з питань уніфікації українських назв ссавців
4) Нові імена — сесія презентації нових досліджень у виконанні студентів і аспірантів
5) Інформаційний ярмарок — презентації нових видань, сайтів, конференцій, дисертацій
6) Фотомайстерня — круглий стіл і майстер клас від студії Сергія Гладкевича

М. Товпинець, І. Загороднюк

на сторінку: хроніка семінарів

започатковано: 1 вересня 2011 р.
поновлено 8.09.2011