Ілля Барабаш  - бібліографія

Ілля БАРАБАШ-НІКІФОРОВ

публікації

sorry

Бібліографія Іллі Ілліча, наведена тут, є далеко неповною і реконструйована за архівними матеріалами упорядника. Наразі тут зібрано майже 30 праць, опублікованих протягом 1924-1976 років. Ця сторінка підготовлена як супровід до розповіді про дослідника на сторінці Наша пам'ять >>>

• Барабаш-Никифоров И. И. Куница каменная в Екатеринославе // Украинский охотничий вестник. — Харьков, 1924. — № 9. — (Цит. за: Мигулін, 1938).
  • Барабаш-Никифоров И. И. К маммологической характеристике степной полосы Украины // Записки Днепропетровского Института народного образования. — Днепропетровск: ИНО, 1927. — 121 с. — (цит. за Булахов, Пахомов, 2006).
  • Барабаш І. Ще про кам'яну куницю в м. Дніпропетровську // Радянський мисливець та рибалка. — Харків, 1928. — № 43 (?). — (Цит. за: Мигулін, 1938).
  • Барабаш-Никифоров I. I. Нариси фауни степової Надднiпрянщини (колишньої Катеринославщини). [Частина 1: Загальний огляд природи; частина 2: Фауна краю]. — Днiпропетровське: Держ. вид-во України, 1928. — 137 с.
  • Барабаш-Никифоров И. И. К вопросу о расширении на запад ареала распространения выхухоли (Desmana moschata) // Научные записки научно-исследовательской кафедры биологии при Днепропетровском Институте народного образования. — Днепропетровск, 1929. — (Цит. за: Мигулін, 1938).
  • Барабаш-Никифоров И. И. Калан, или морская выдра (морской бобр). — Москва, 1933. — С. 96. — (цит. за Новиков, 1953); — також: Барабаш-Никифоров И. И. Калан. — М., 1947.
  • Барабаш-Никифоров И. И. В стране ветров и туманов (Два года на Командорах). — М., Л., 1934. (інтернет).
  • Барабаш-Никифоров И. И. Ластоногие Командорских островов // Труды ВНИРО. — 1936. — Том 3.
  • Барабаш-Никифоров И. И. К биологии командорского песца // Труды Арктического института. — Л-д, 1937. — Том 65.
  • Барабаш-Никифоров И. И. Фауна китообразных Черного моря, ее состав и происхождение. — Воронеж: Изд-во Воронежск. ун-та, 1940. — 87 с.
  • Барабаш И. И., Козловский П. Н. Материалы по авифауне Нижнего Поволжья // Уч. зап. Саратов, пед. ин-та. Тр. фак-та естествозн. — Саратов, 1941. — Вып. 7. — С. 162-173.
  • Барабаш-Никифоров И. И. О вагильности выхухоли в связи с вопросом об ее ареале // Зоологический журнал. — 1945. — Том 24, вып. 6. — С. 367-383.
  • Барабаш-Никифоров Н. И. Калан (Enhydra lutris L.), его биология и вопросы хозяйства // Калан. — Москва: Изд-во Главного управления по заповедникам при Совмине РСФСР, 1947.
  • Барабаш-Никифоров И. И., Павловский Н. К. Фауна наземных позвоночных Воронежского государственного заповедника // Труды Воронежского государственного заповедника. — Воронеж, 1947. — Вып. 2. — С. 7-128.
  • Барабаш-Никифоров И. И. Новые данные об интенсивном расселении некоторых видов зверей на протяжении последнего десятилетия // Зоологический журнал. — 1956. — Том 31, вып. 2. — (цит. за: Барабаш-Никифоров, 1958).
  • Барабаш-Никифоров И. И. Звери юго-восточной части Черноземного центра. — Воронеж: Кн. изд-во, 1957. — 370 с.
  • Барабаш-Никифоров И. И. Добавления к фауне Темниковского лесного массива (Мордовской АССР) // Бюллетеня МОИП. Отд. биол. — 1958. — Том 63, вып. 4. — С. 21-24.
  • Барабаш-Никифоров И. И. Краткий обзор фауны млекопитающих Воронежской области // Труды Воронежского гос. ун-та. — 1958. — Том 45, вып. 1. — С. 3-8.
  • Барабаш-Никифоров И. И. Особенности границ ареалов некоторых видов позвоночных животных на территории Среднего Подонья // Проблемы зоогеографии суши. — Львов: Изд-во Львовск. ун-та, 1958. — С. 9-13.
  • Барабаш-Никифоров И. И. Бобр и выхухоль как компоненты водно-берегового комплекса. — 1959.
  • Барабаш-Никифоров И. И., Дежкин В. В., Дьяков Ю. Бобры бассейна Дона. Экология и вопросы хо-зяйства: моногр. очерк // Труды Хоперского заповедника. — 1961. — Вып. 5. — С. 3-115.
  • Барабаш-Никифоров И. И., Формозов А. Н. Териология. — Москва: Высшая школа, 1963. — 396 с.
  • Барабаш-Никифоров И. И., Семаго Л. Л. Птицы юго-востока Черноземного центра. — Воронеж: Изд-во Воронеж, ун-та, 1963. — 211 с.
  • Барабаш-Никифоров И. И., Мараков С. В., Николаев А. М. Калан (морская выдра). — Л.: Наука, 1968.
  • Барабаш-Никифоров И. И. Русская выхухоль. — Воронеж: Центрально-Черноземное книжное изд-во, 1968. — 63 с.
  • Барабаш-Никифоров И. И., Крассовский В. П. Очерк биологии выхухоли Хоперской популяции и дальнейшие задачи изучения // Труды Хоперского государственного заповедника. — Воронеж, 1971. — Выпуск 6. — С. 5-15.
  • Барабаш-Никифоров И. И., Шапошников Л. В. Проблемы сохранения русской выхухоли // Редкие млекопитающие фауны СССР / Под ред. В. Е. Соколова. — Москва: Наука, 1976. — C. 20-27.

впорядкував І. Загороднюк

<<< повернутися до бібліографічних списків

поновлено 26 березня 2008 р.