файл shk13-reg.txt (є на сайті www.terioshkola.org.ua) ХIII теріологічна школа (Кам'янець-Подільський, 2006р.) n.b.: попередня реєстрація учасників школи обов'язкова! ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКА 13 ШКОЛИ-СЕМІНАРУ прізвище та ім'я _____________________________________ організація __________________________________________ адреса для листів ____________________________________ ______________________________________________________ e-mail: __________________________ тел. лінійний:_______________ тел. моб.:______________ статус: зоолог [_], студент [], аматор [], масмедіа [] тема повідомлення: ___________________________________ ______________________________________________________ ______________________________________________________ публікація в збірці праць школи (так/ні)__ сторінок___ анотація виступу, акції тощо: ______________________________________________________ ______________________________________________________ ______________________________________________________ ______________________________________________________ ______________________________________________________ необхідно для доповіді: комп'ютер, кодоскоп, проектор, програмне забезпечення: mapinfo, access, інше ________ пропозиція круглих столів: ___________________________ ______________________________________________________ участь у конкурсі студентських наукових праць:________ дата заповнення заявки: ______________________________ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Анкету надіслати за однією з адрес (бажано на обидві): zykm@dallans.kp.km.ua (Ганна Зайцева) zoozag@mail.ru (subject: shkola-13-reg) (І.Загороднюк)