Володимир Тімошенков на одному з Круглих столів 12 Школи

ТІМОШЕНКОВ

(рідкісні види хребетних Степу,
охорона природи)

Участь в роботі Школи: учасник 10-12 теріологічних шкіл.

Галузь наукових інтересів: рідкісні види хребетних, охорона природи, фауна хребетних Степу, заповідна справа.

Кваліфікаційні праці: Диплом спеціаліста "Голенасті Донецької області"; готується дисертація за темою "Рідкісні види хребетних Приазов'я та роль заповідних територій у їх збереженні" (пошукувач кафедри СПГ та екології Луганського національного педагогічного університету, керівник — І. Загороднюк).

Поточна робота: молодший науковий співробітник Українського степового природного заповідника НАН України, філія "Хомутовський степ".

Наукові публікації: автор 13 статей та тез доповідей. (список публікацій).

Адреса робоча: Тімошенков Володимир Анатолійович, Заповідник, с. Самсонове, Тельманівський район, Донецька обл., 87172, Україна. Phone: 8-(06279)-29725. E-mail: timoshenkov@ua.fm

<<< повернутися

23 грудня, 2005.