Надія Стецула на Чорнобильській школі 2007 року

СТЕЦУЛА

(екологія гризунів)

Участь в роботі Теріологічного товариства
Учасник 14 (Чорнобильська Зона, 2007) та 15 (Канівський природний заповідник, 2008) Теріологічних шкіл-семінарів. Один з авторів 9-го випуску праць Теріологічної школи — "Раритетна теріофауна та її охорона".

Освіта та робота
закінчила у 2002 році Тернопільський національний університет імені Володимира Гнатюка (біологічний факультет) за спеціальністю „Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія” та здобула кваліфікацію вчителя біології, валеології та основ екології.
Зараз — здобувач кандидатського ступеню за темою дисертаційної роботи «Екологія мишоподібних гризунів Національного природного парку Сколівські Бескиди» (керівник — Богдан Пилявський); захист планується на початок 2010 року.
Поточна робота: вчитель біології Снятинської ЗОШ I–II ступенів, Дрогобицький р-н, Львівська обл.

Основні наукові інтереси
фауністичні угруповання, антропогенний вплив, таксономічне різноманіття, структура угруповань хребетних, рідкісні види ссавців.

Наукові публікації
автор 10 статей про склад фауни, структуру населення і динаміку популяцій гризунів гірських і передгірних екосистем Карпат, переважно Національного природного парку Сколівські Бескиди.
Публікації >>> (список публікацій).

Контактні адреси
Пошта: вул. Зелена 69; с. Снятинка; Дрогобицький р-н; Львівська обл.
Тел.: 8-(03244)-91992 (дом.); тел. моб.: +38-(067)-8483361.
E-mail: nadya739@mail.ru.

<<< до персоналій