Олена Дроботун на Канівській теріошколі 2008 року

Олена
ДРОБОТУН

(фауна та мінливість комахоїдних)

Участь в роботі Теріологічного товариства
Учасник 9-ї (Розточчя, 2002), 10-ї (Сімферополь, 2003) та 15 (Канівський природний заповідник, 2008) Теріологічних шкіл-семінарів. Переможець конкурсу студентських і аспірантських наукових праць "Нові імена" на 10-й теріошколі.

Освіта та робота
Закінчила Херсонський державний університет. Магістерська дисертація — «Сезонні фауністичні комплекси та річні цикли хребетних тварин (на прикладі саги Довгої)». Науковий керівник: канд. біол. наук Селюніна З.В.
Поточна робота: співробітник Зоологічного музею Національного науково-природознавчого музею НАН України, куратор теріологічних фондів.

Основні наукові інтереси
видовий склад, екологія та поведінка комахоїдних (Insectivora) загалом та мідицевих (Soricidae) зокрема.

Наукові публікації
автор 5 наукових публікацій.

Контактні адреси
Пошта: Зоомузей ННПМ НАН України, вул. Богдана Хмельницького 15, Київ-30, 01601, Україна.
E-mail: elena_drobotun@mail.ru.

<<< до персоналій