назад на попередню сторінку

Електронні бібліотеки
(теріологічна література на інших веб-ресурсах)

бібліографічна добірка сайту www.terioshkola.org.ua

 

Ця сторінка містить добірку лінків на веб-ресурси, що містять електронні видання зоологічного спрямування. наразі світ переживає період суттєвого скорочення паперових видань, які поступаються класичним швидкістю їхнього пошуку, можливостями пошуку всередині видань, зберіганні і архівуванні даних тощо. тому з кожним роком кількість відцифрованої інформації стає дедалі більшою. не відстає у цьому і наше товариство, і на нашому сайті зараз (дані на 23.11.2010) є 714 pdf, 76 doc, 9 txt, 6 rtf, 3 djvu, разом 808 файлів (також 778 htm, частина з яких є файлами статей та коротких повідомлень). ця сторінка покликана спростити наші задачі у пошуку інформації.

Якщо у вас є доповнення і пропозиції до цього переліку (а вони напевно будуть, бо ідею тільки започатковано), просимо повідомляти про це на форумі нашого товариства >>>


Бібліографічні добірки на спеціальних сайтах

бібліотека та бібліографія сайта lucanus.org.ua (Раритетна фауна Карпат) — lucanus.org.ua/main/ua-bibl.htm (статті і книжки у форматі pdf, близько 30 першоджерел)

бібліотека сайта kazhan.org.ua (Український центр охорони кажанів) — kazhan.org.ua/ukr/special.htm (статті і книжки у форматі pdf, 2 розділи: "популярно" і "фахівцям", близько 35 статей та книжок про кажанів)

"Библиография сайта ex-situ.ru" (Фонд сохранения биоразнообразия) — http://www.ex-situ.ru/bibliographylist.html (статті у форматі html, 7 сторінок бібліографії)


Спеціалізовані бібліотечні веб-ресурси

Національна бібліотека України ім. В. Вернадського — http://www.nbuv.gov.ua, у тому числі електронний фонд цієї бібліотеки: http://www.nbuv.gov.ua/eb/ep.html; розділ "Наукова періодика України" — http://www.nbuv.gov.ua/portal (всі "ваківські" видання з виходом на пдф усіх статей, починаючи з бл. 2000-2004 рр. (Зібрання "Наукова періодика України" містить 300 тис. електронних копій статей з більш як 1400 часописів. щодобове використання — понад 200 тис. копій статей)

Фундаментальная электронная библиотека «Флора и фауна» — http://herba.msu.ru/shipunov/school/sch-ru.htm (растения, животные, грибы и водоросли, теория эволюции и систематики); бібліотека Шипунова

Крымская межвузовская электронная библиотека — http://elib.crimea.edu/index.php

exlibris.org.ua EXLIBRIS :: уkраїнсьkа елеkтронна бібліотеkа. історія, публіцистика, художня література

www.ukrcenter.com/library/default.asp — Українська Бібліотека (вкл. бібліотеку exlibris, ізборник, Історія України, Українська енциклопедія та ін.)

zoometod.narod.ru/metod_book.html — класичні зоологічні видання радянської доби в html-форматі.


Окремі видання зоологічного профілю

www.franko.lviv.ua/faculty/biologh/wis/wis.htm — сайт Вісника Львівського національного універ­ситету з електронною версією Праць IX Школи "Методики обліку теріофауни" (Том 30) та "Дня теріолога 2002" (Том 38).

http://www.ivb.cz/folia/pdf_obsah.htm — Сайт журналу "Folia Zoologica" з повнотекстами випусків за 8 останніх років (томи 51-58 за 2002-2009 рр.).

www.v-zool.kiev.ua — журнал Інституту зоології НАН України "Вісник зоології", що останнім часом вивішує статті у pdf-форматі (колекція пдф, починаючи з 2001 р., проте найсвіжіші — тільки до кінця 2007 р.)

http://www-biology.univer.kharkov.ua/seriesbiology/ — Вісник Харківського національного університету. Серія Біологія — вивішує всі статті у pdf-форматі (доступні статті 2005-2010 рр.).


Ключові теріологічні огляди on-line

Фауна ссавців світу "Mammal species of the World" (Don E. Wilson & DeeAnn M. Reeder, editors, 2005) — http://www.bucknell.edu/msw3/ — сторінки та бібліографія останнього видання (вся книга у форматі html).
анонс книжки для тих, хто бажає купити цю книжку: >>>

Mammalogy (T. A. Vaughan, J. M. Ryan, N. J. Czaplewski) — електронна версія фундаментального видання на сервері http://books.google.com.ua/books — можливість пошуку і посторінкового перегляду (без скачки)


упорядкував: Ігор Загороднюк
<<< на сторінку "бібліотека"
Google
Locations of visitors to this page

=== створено 23.11.2010, поновлено 24.11.2010 ===