Proceedings of the Theriological School. 2015. Vol. 13 (Theriological Research)
Праці Теріологічної Школи. 2015. Том 13 (Теріологічні дослідження)

download pdfБрусенцова, Н., Сагайдак, А. Звіт про роботу XXІ Теріологічної школи «Мисливська та раритетна теріофауна: управління популяціями» // Праці Теріологічної Школи. 2015. Том 13: 151–153.

Proceedings of the Theriological School. 2015. Vol. 13: 151–153

Праці Теріологічної Школи. 2015. Том 13: 151–153

Report on the XХІ Theriological School “Game and Rare Mammal Fauna: Population Management”

Brusentsova, N., Sagaidak, A. Брусенцова, Н., Сагайдак, А.

Paper language: Ukrainian, with English summary

Мова статті: українська

The XXI Theriological School-Workshop «Game and rare mammal fauna: population management» was held during 21–24 of May 2015. It was organized by the Ukrainian Theriological Society and the “Mizhrichynskyi” Regional Landscape Park. In the workshop took part 20 zoologists from different regions of Ukraine and Belarus representing 16 institutions. The workshop was divided into a few topics: plenary reports, reports and discussions on conservation areas, informational section, roundtable discussions, sightseeing day and «New names in theriology» session. The “Podilski Tovtry” National Park was recommended as the venue of the next Theriological School.

ХХІ Теріологічну школу-семінар на тему «Мисливська та раритетна теріофауна: управління популяціями» проведено 21–24 травня 2015 р. Організаторами виступили Українське теріологічне товариство та регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський». Всього у роботі ХХІ школи-семінару взяли участь 20 зоологів з різних областей України та Білорусі. Загалом представлено 16 установ. Семінар проведено у форматі кількох блоків: блок пленарних доповідей, блок доповідей та дискусій про ПЗФ, інформаційний блок, круглі столи, екскурсійний блок та сесія «Нові імена в теріології». Місцем проведення наступної Теріошколи запропоновано Національний природний парк «Подільські Товтри».

Theriological School, workshop, Mizhrichynskyi Regional Landscape Park, Ukraine.

Теріологічна школа, семінар, Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський», Україна.

започатковано: 22 жовтня 2016 р.
поновлено: 22.10.2016