Proceedings of the Theriological School. 2015. Vol. 13 (Theriological Research)
Праці Теріологічної Школи. 2015. Том 13 (Теріологічні дослідження)

download pdfРоженко, М. Динаміка чисельності та поширення норки європейської (Mustela lutreola) у пониззі річки Дністер у 2009–2014 роках // Праці Теріологічної Школи. 2015. Том 13: 35–36.

Proceedings of the Theriological School. 2015. Vol. 13: 35–36

Праці Теріологічної Школи. 2015. Том 13: 35–36

Population Dynamics and Distribution of the European Mink (Mustela lutreola) in the Lower Dnister Region in 2009–2014

Динаміка чисельності та поширення норки європейської (Mustela lutreola) у пониззі річки Дністер у 2009–2014 роках

Rozhenko, M. Роженко, М.

Paper language: Ukrainian, with English summary

Мова статті: українська

During 2009–2014, the dynamics of abundance and distribution of the European mink were studied in the Lower Dniester region. Research material includes individuals died on roads as well as individuals captured and released in nature, along with footprints on the snow and observations by employees of the Nyzhnodnistrovskyi National Nature Park. The center of the European mink population within the studied area is located in the strict protection zone of the National Park. The American mink was not spotted within the studied area.

Протягом 2009–2014 р. вивчали динаміку чисельності та розподіл європейської норки на території пониззя Дністра. Матеріалом для досліджень були особини, що загинули на трасі, спіймані та випущені у природу, сліди на снігу, а також спостереження норок співробітниками Нижньодністровського національного природного парку. Епіцентр популяції європейської норки в районі досліджень приходиться на заповідну зону національного парку. У районі досліджень американська норка не зафіксована.

European mink, dynamics of abundance, geographic distribution, Dniester.

норка європейська, динаміка чисельності, географічне поширення, Дністер.

започатковано: 28 серпня 2016 р.
поновлено: 07.11.2016