Мауглі

що не входить до складу "дикої" фауни, але й не домашні звірі

Модератор: zag

Відповісти
Аватар користувача
zag
актив
Повідомлень: 845
З нами з: Пон грудня 05, 2005 3:18 am
Звідки: ua
Контактна інформація:

Мауглі

Повідомлення zag »

таки не тільки снігові люди....
Камбоджійська жінка-мауглі через три роки знову повернулася в ліс (Новинар, за матеріалами The Daily Telegraph).

дещо з цієї новини:
"Дівчина-мауглі, яку знайшли в 2007 році в камбоджійському лісі, знову повернулася в джунглі. Як повідомляє The Daily Telegraph, жінка так і не зуміла пристосуватися до людського суспільства.
У восьмирічному віці Рочом Пнгіен пропала в джунглях і провела там 18 років, після невдалих спроб пристосуватися до людського суспільства, вона зникла в лісі.
Три роки Пніген провела серед людей, але так і не змогла вивчити ні кхмерської мови, ні місцевої говірки. Вона не навчилася ходити, продовжуючи повзати або шкутильгати згорбившись, відмовлялася носити одяг і кілька разів намагалася піти назад у ліс. ....
Чудова знахідка Рочом у 2007 році і спроби навчити її життя в людському суспільстві заінтригували Камбоджу, де жінку-мауглі також називають дівчинкою- напівтвариною через її дикий зовнішній вигляд і нездатність розмовляти людською мовою, замість чого вона видавала звуки, які більше нагадують мукання і рев тварин. ...
Рочом вперше пропала в 1989 році, коли разом зі своєю сестрою переганяла буйвола через ліс. ЇЇ сестру так і не знайшли, а Рочом була виявлена на початку 2007 року - місцевий фермер упіймав її на крадіжці їжі. ..."

на межі з містикою. очевидно, що це боже створіння могло жити, насамперед, дякуючи сусідству людей, при тосу однієї і тієї самої громади. проте 18 років залишатися непоміченою - це вже занадто. і про чупакабру звідти не повідомляли.....
"робота - не вовк"? Робота — не я... — думав вовк
Crusoe
Повідомлень: 5
З нами з: Суб червня 05, 2010 6:54 pm
Звідки: 78.51' W 33.37' S
Контактна інформація:

Свободу Мауглі!

Повідомлення Crusoe »

Мауглі - значно світліше ім'я порівняно з Чупакаброю, а надто Бомжем (себто Клошаром). Але таке ж вільне, волелюбне створіння. Всі вони живуть біля цивілізації, вона їх вабить і відлякує одночасно. Там є щось цікаве і смачне, але там злі люди. От і приходять вони подивитися на світ людей тільки коли люди погано бачать або сплять. Але людей так багато, что всі одночасно не можуть спати. І тоді Мауглі (а також чупакабри, клошари та інші вільні Божі створіння) мають бути особливо обережними. Вони людей не чіпають і обходять їх стороною. Але люди полюють на них. Вільне життя їм не до вподоби. Сумно. І незбагненно. Чому люди ловлять Мауглі? Коли ти не такий як всі, за тобою чомусь полюють. І хочуть зробити таким як всі. А потім ще й пишуть про це статті.... І перераховують курчат і кроликів. Боже, які вони жадібні, ці люди! От П'ятниця, скажімо, чим не Мауглі? Але ж він сам освоював все, що хотів, і я його не примушував (ну майже не примушував). Навіть я скорше став ближчим до нього (так напевно думав П'ятниця), ніж він до мене (так точно думав я).

А називати Мауглі "напівтвариною через її дикий зовнішній вигляд" (як написано вище) значить не зрозуміти її, навіть не тільки не зрозуміти, а й не спробувати зрозуміти. І це теж сумно.... Людина давно забула, як сама була Мауглі. То було її дитинство, хай не дуже цивілізоване, але цікаве і природне. Світле дитинство на шляху до дорослого життя соціальної істоти з дивною самоназвою "Самітник розумний" (Homo sapiens), напевно запозиченої у Мауглі. В дитинстві ми всі хотіли бути хоч трошки Маугленятами. Вже тоді було ясно, що дорослі такого не розуміють. І були злими, коли ми тягли із сусідського подвір'я хай не курчат, а лише груші й вишні. А ще раніше примушували також нас одягатися у незручне і зрозуміле тільки їм, повторювати за ними непотрібні для маугленяток слова, їсти виделкою і багато ще чогось, чого тепер у дорослому житті ми й не помічаємо. Бо звикли жити саме так. І навіть з часом не тільки звикли, але й не уявляємо, що можна інакше. А ось Мауглі уявляє. Має свою власну думку. Яка не збігається з нашою...
[url=http://www.youtube.com/watch?v=VnzF-nHdKgY&feature=related]завітайте на архіпелаг Хуана Фернандеса!!![/url]
Відповісти