чупакабра та її дослідники

що не входить до складу "дикої" фауни, але й не домашні звірі

Модератор: zag

Аватар користувача
zag
актив
Повідомлень: 845
З нами з: Пон грудня 05, 2005 3:18 am
Звідки: ua
Контактна інформація:

Re: чупакабра та її дослідники

Повідомлення zag »

"Українські діти з Чорткова зробили з пластиліну мультик про Чупакабр":
повідомляє блог олександра білецького. супер мова! супер тексти! супер все. молодці!

дивіться: http://www.youtube.com/watch?v=PQbOb-dWKrw&NR=1

"Троє школярів з міста Чортків Тернопільської області з місцевого фотогуртка (керівник Олег Марчак) 7-хвилинний пластилиновий мультфільм про містичну чупакабру і розмістили його в інтернеті. На зйомки мультика пішло майже півроку і було витрачено... 56 гривень. Стільки учні заплатили за 8 пачок пластиліну, з якого зліпили мультфільм. Знімали його на звичайний цифровий фотоапарат."
2010-12-15_234348.jpg
2010-12-15_234115.jpg
скріншоти підготував Віктор Пархоменко
"робота - не вовк"? Робота — не я... — думав вовк
FireFly

Re: чупакабра та її дослідники

Повідомлення FireFly »

Мультик -- класс!!! Спасибо за линк!
vasyl eger
актив
Повідомлень: 262
З нами з: Вів грудня 07, 2010 5:52 pm
Звідки: KARPATY- CORDIRIERY IBERICOS

Re: чупакабра та її дослідники

Повідомлення vasyl eger »

z ciloi temy naicikavishyi mulyk :lol:
Аватар користувача
zag
актив
Повідомлень: 845
З нами з: Пон грудня 05, 2005 3:18 am
Звідки: ua
Контактна інформація:

чупакабр визначають розтином пахової області!

Повідомлення zag »

новина від наших дніпропетровських колег-орнітологів: всі чупакабри України - це єноти.

повідомляється, зокрема:
"Дослідження показали, що всі чупакабри Україна - це "єнотовидні собаки". Про це в ході прес-конференції розповів доцент кафедри зоології та екології, кандидат біологічних наук Олександр Пономаренко. "Наприкінці вересня до нас приїхав житель села Хащеве Новомосковського району (Дніпропетровська обл.) І сказав що в нього є чупакабра. Ми зацікавилися і попросили показати нам її. Він показав. На жаль, на той момент у нас не було необхідного хірургічного інструментарію та ми зробили одну фотографію. Через два тижні він привіз її до нас і ми зробили зовнішній огляд та розтин в паховій області, це необхідно для встановлення видової належності тварини. Це виявився самець єнотоподібного собаки, у якого практично повністю був відсутній хутряний покрив, зріст 65 см, вага 6 кг і хвіст 20 см ", - сказав учений." .... і далі розлого про лисиць та географію знахідок.

не зрозумів тільки я, для чого цьому єнотику (прижиттєво?) "ми зробили зовнішній огляд та розтин в паховій області" ще й "це необхідно для встановлення видової належності тварини" ???? можливо, в паху лежать ключові відмінності єнота від чупакабри та лисиці від них обох? або там таки виявили тестіси (але чому не побачили пеніс?????), а чупакабра - то слово жіночого роду....
щось накрутили медійці. вкотре.

здається, це та сама бідолага-чупакабра, про яку повідомляли цієї осені колеги-асканійці.....
"робота - не вовк"? Робота — не я... — думав вовк
Аватар користувача
zag
актив
Повідомлень: 845
З нами з: Пон грудня 05, 2005 3:18 am
Звідки: ua
Контактна інформація:

Re: чупакабра та її дослідники

Повідомлення zag »

у останній день 2010 року "інфопорн" озвучив
Найбільш ЧУДЕРНАЦЬКІ новини року, що минає

з них аж три зоологічні, вкл. танцівного кенгуру та кровожерну акулу. перша новина, звісно, про чупакабру...

"чупакабра параноя року

У 2010 році отримала своє логічне завершення історія про українські пригоди містичного монстра - чупакабри. Якщо в 2009 році монстр нападав лише на тварин й іноді потрапляв на очі жителям міст і сіл, то в цьому році журналісти повідомляли про те, що чупакабра нападає і на людей. Так, 19 березня на мешканку Рівненської області напав невідомий монстр, за її словами - висока та зла істота, що скаче на двох ногах. У деяких регіонах навіть було організоване полювання на чупакабру. Міф про неї став настільки популярним, що так навіть назвали дитинча кенгуру в Київському зоопарку, від якої відмовилася мати, а київська студія незалежного кіно зняла про чудовисько треш-фільм.

Історія з чупакаброю отримала завершення в серпні. В Чернігівській області жителі села Чемер вбили невідому істоту, схожу на лисицю без хутра, з довгим хвостом і гострими іклами. Пересувався звір як кенгуру, стрибаючи на задніх лапах.

Тіло вбитого звіра відвезли на розтин. Хто або що це, ветеринари так і не встановили, зазначивши, що це був двомісячний самець з п'ятьма пальцями на передніх лапах, чотирма - на задніх, довгими вухами і великими гострими іклами. Зоологи залишилися розчаровані тим, що ветеринари поспішно кремували тіло, адже знахідка могла претендувати на наукове відкриття. З того моменту інформації про напади чупакабри на домашніх кролів і курей більше не надходило, проте жителі села Чемер повідомляють, що мама вбитого дитинчати чупакабри часто виє по ночах, чим продовжує навівати страх на людей."
"робота - не вовк"? Робота — не я... — думав вовк
Аватар користувача
zag
актив
Повідомлень: 845
З нами з: Пон грудня 05, 2005 3:18 am
Звідки: ua
Контактна інформація:

чупакабра та її нові дослідники

Повідомлення zag »

ще одна чупакабра: тепер в руках професіонала з Академії наук:
репортаж kriminal.tv з фахівцем

".... Подстрелить вредителя удалось лишь через год. В зверя попали случайно, подумали, что это заяц. - Я стоял вот здесь, за этой елью, она бежала где-то со скоростью 30-35 км в час со стороны болота. Вроде и не заяц, но передвигалось оно прыжками. Очень большие клыки у нее, как у кровососущего, и очень большая скорость. На скорость зайца просто не похожа. Очень длинный хвост, - объясняет Тимофей Смирнов. Животное, которое подстрелил Тимофей, напоминает кенгуру. Даже передвигается на двух задних конечностях. Однако, серого цвета и с немалыми зубами. Крестьяне пришли к выводу, что чупакабра это чернобыльской мутант или пришелец из космоса.

Тайну чупакабры открыли в Институте зоологии. Там уверены, что неизвестный зверь это не что иное, как собака, которой отрубили передние лапы. Очевидно, чтобы заработать на туристах. Ведь охотники берут бутылку водки за разрешение сфотографироваться с уже разрекламированной чупакаброй. - Это мумифицированный труп молодой собаки, которой оторвали передние лапы. Никаких анатомических и морфологических отличий от представителей этого вида не существует, - констатирует заведующий отделом Института зоологии Сергей Межжерин. Таким объяснениям ученого крестьяне не верят. Говорят – еще не слышали, чтобы собаки кровь пили. Тело зверя до сих пор находится у местных охотников. На экспертизу его не отдают, говорят, слишком дорогое удовольствие. Впрочем, продолжают брать по бутылке с каждого желающего сфотографироваться."
"робота - не вовк"? Робота — не я... — думав вовк
Аватар користувача
zag
актив
Повідомлень: 845
З нами з: Пон грудня 05, 2005 3:18 am
Звідки: ua
Контактна інформація:

дайош чупакабру талісманом!

Повідомлення zag »

Україна - батьківщина чупакабр....

сьогодні зранечку радіо ЄРА повідомило, що офіційним чи то неофіційним зоологічним талісманом чи то євро12, чи то якоїсь олімпіади буде ЧУПАКАБРА. і пояснювали це тим, що за кількістю реєстрацій виду Україна посідає чи не перше місце у світі, а тому може бути визнана другою батьківщиною цієї примари. цікаво, з чим ще збігається це перше місце? здається, з виробництвом алкоголю на душу населення. з огляду на дату можна було би припустити тупий розіграш, але з урахуванням того, які у нас ще бувають зіркові події та пропозиції - а чом би й ні.
дайош чупакабру талісманом!
"робота - не вовк"? Робота — не я... — думав вовк
Fin
актив
Повідомлень: 39
З нами з: Пон червня 18, 2007 7:47 am
Звідки: АХЗ
Контактна інформація:

Re: чупакабра та її дослідники

Повідомлення Fin »

:lol: Надо устроить флешмоб и написать письмо в министерство спорта с требованием сделать талисманом чупакабру в обнимку со снежнім человеком из Краматорска
Team [theriology][ellobius][JRRT]
Аватар користувача
zag
актив
Повідомлень: 845
З нами з: Пон грудня 05, 2005 3:18 am
Звідки: ua
Контактна інформація:

"жах чупакабри" (трейлер)

Повідомлення zag »

"жах чупакабри" (трейлер):
http://www.youtube.com/watch?v=g0V0cfERiSE
скоро прем'єра!
"робота - не вовк"? Робота — не я... — думав вовк
FireFly
актив
Повідомлень: 23
З нами з: П'ят травня 13, 2011 10:23 am

новые известия про чупакабрю

Повідомлення FireFly »

:shock:
Из Ровенской области

http://ru.tsn.ua/ukrayina/na-rovnenschi ... ushku.html
Бегемот
актив
Повідомлень: 38
З нами з: Сер грудня 07, 2005 12:18 pm
Звідки: Минск, Беларусь

Re: чупакабра та її дослідники

Повідомлення Бегемот »

наконец-то чупакабра появилась и в Беларуси:)

http://nn.by/?c=ar&i=54328

Зображення
"Не шалю, никого не трогаю, починяю примус..."
Аватар користувача
zag
актив
Повідомлень: 845
З нами з: Пон грудня 05, 2005 3:18 am
Звідки: ua
Контактна інформація:

Re: чупакабра та її дослідники

Повідомлення zag »

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ВАУ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

є люди, які взялися науково доводити, що таке чупакабра і чому її немає чи то є ....
цим тепер займається Лабораторія аномальних досліджень при КПІ !!!!!
читайте (я, щоправда, нічого не зрозумів з того всього словоблуду):

все про чупафренію та чупалогію

серед іншого там є таке: :lol:
"... в ході досліджень:
Отримано свідчення очевидців
Проведена рекогносцировка місцевості по кожному випадку
Знято гіпсові відбитки слідів передбачуваних тварюк
Отримано генетичний матеріал (шерсть) тварин
Проведена ексгумація убитих тварин, яка показала брехливість гіпотези про втрату крові як причину смерті обстежених тварин
Розвіяна сакралізація і нагнітання обстановки навколо появи тварин, тому що тварини є біологічними істотами, які залишають сліди і мають шерсть." :lol:
отак !!!!!!!
"робота - не вовк"? Робота — не я... — думав вовк
FireFly
актив
Повідомлень: 23
З нами з: П'ят травня 13, 2011 10:23 am

Re: чупакабра та її дослідники

Повідомлення FireFly »

:!: :!: :!:

оооо!!!

Все новости про чупакабру, карпатского снежного человека, карадагского морского змея
в новом проекте 1+1 -- Потойьічна Україна!!!

Насладиться можно тут
http://1plus1.pl.ua/news/potojbichna_uk ... 01-18-2344

Цитата: "створіння не п’є кров ... проте ця деталь робить українську чупакабру ще загадковішою".
Аватар користувача
zag
актив
Повідомлень: 845
З нами з: Пон грудня 05, 2005 3:18 am
Звідки: ua
Контактна інформація:

Re: чупакабра та її дослідники

Повідомлення zag »

мені сподоболася мікросценка з чупасашею....
Олександр Вобленко - провідний фахівець з моніторингу чупадива
Олександр Вобленко - провідний фахівець з моніторингу чупадива
минулого року у нас була така магістерська праця "План дій з охорони чупакабри в Україні"
титульна сторінка плану лій з охорони чупакабри
титульна сторінка плану лій з охорони чупакабри
chupa-action-plan-2012-01-18_134400.png (71.65 Кіб) Переглянуто 38442 разів
а ще цікаво, що краматорський йєті взимку живиться борсуками....
а ще живе в норах, схожий на боксера Валуєва і любить горілку.

ну і суперові описи і фотороботи.... згадалося:

- де куме були?
- був у місті, ходив до зоопарку.
- і що сі куме бачили?
- бачив зебру...
- у що то таке зебра?
- куня куме знаєте?
- ну ж знаю!
- ну то таке як кунь, але смугастий!
- а-а! ... а що ще бачили?
- бачив жирафу...
- у що то таке жирафа?
- куня куме знаєте?
- ну ж знаю!
- ну то таке як кунь, але шия довга!
- а-а! зрозумів ... а що ще бачили?
- бачив крокодила.
- а що таке крокодил?
- кунє куме знаєте?
- знаю.
- ну то ніц не схоже на кунє!

уф.... додивився. все що мені сподобалося щодо науки - то це коментарі Сергій Межжеріна.
все інше - лише корисні матеріали для соціальних психологів. люди це хочуть і тому бачать.
маємо чіткі ознаки деградації суспільства... воно заслужило чупакабру. амінь.
"робота - не вовк"? Робота — не я... — думав вовк
FireFly
актив
Повідомлень: 23
З нами з: П'ят травня 13, 2011 10:23 am

Re: чупакабра та її дослідники

Повідомлення FireFly »

Как пишут нынче, "жесть".

http://esquire.ru/editors-letter-76
------
"Если лорнировать взглядом Кюстина, то лесные братья покажутся идиотами, но, попадая внутрь этой жизни, начинаешь чувствовать ее запредельную логику. Рационально объяснить тут ничего невозможно, но ощутить и принять — реально. Именно так делает русский человек. Я это ощутил и практически принял во время съемок репортажа о крохотном существе неизвестного происхождения, которое видели некоторые жители города Кыштым. Дальнейший пересказ истории будет напоминать записки сумасшедшего, но это, поверьте, всего лишь фактическая сторона дела.

Надо отметить, что большинство контактеров, видевших «кыштымского карлика» живым, были людьми пьющими. К тому моменту, когда существо попало наконец в руки трезвого человека — им оказался местный милиционер, — оно уже мумифицировалось. Мумия потом исчезла, но милиционер успел снять ее на видео. На основании этой съемки некоторые исследователи сделали вывод, что существо было абортированным ребенком-мутантом. Мутации в Кыштыме не редкость, поскольку в середине ХХ века на секретном предприятии недалеко от города произошла крупнейшая в России ядерная катастрофа.

С тех пор в лексикон жителей этих мест прочно вошло слово «выброс». Причем странные выбросы, от которых гибнут, к примеру, кролики, продолжаются по сей день. Самое запоминающееся интервью в той командировке у меня было с контактером Нинкой — ее все так звали, хотя Нинке было за 50. Увидев таинственное существо в гостях у подруги, Нинка даже не попыталась разглядеть его поближе: «Выпила да пошла спать. Что он мне, ёXXрь, что ли?»

Когда я спросил ее, откуда, собственно, взялся «карлик», она уверенно сказала:
— Я думаю, это был выброс.
— Откуда?
— Как откуда? Оттуда! — и Нинка ткнула пальцем вверх."
FireFly
актив
Повідомлень: 23
З нами з: П'ят травня 13, 2011 10:23 am

Re: чупакабра та її дослідники

Повідомлення FireFly »

http://asaratov.livejournal.com/3046686.html

Вести чупакабрологии
"Запорожские ветеринары и зоологи не могут отнести убитого зверька ни к одному виду живых существ. Местные жители уверены: это и есть легендарный кровосос Чупакабра."

Что специалисты скажут? Мне зверь барсука напоминает.

Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
zag
актив
Повідомлень: 845
З нами з: Пон грудня 05, 2005 3:18 am
Звідки: ua
Контактна інформація:

Re: чупакабра та її дослідники

Повідомлення zag »

за всіма ознаками - чистий єнот уссурійський (Nyctereutes procyonoides) - і розміри, і вага, і пропорції, і зуби. зовсім тхори малуватий, мабуть цьогорічний приплід.

Ігор Дикий просив це повідомити й від нього також.

...
Dikusha: моя думка молодий і хворий на якусь коросту чи авітаміноз ЄНОТ Усурійський :)
на морді помітнеа розмита нечітка чорна маска до очей можна звірити з норм. фото а по бокам під носом світлі плями як має бути..
Zag: ми думаємо однаково. не хотів впливати на твою думку. дякую
Dikusha: вага підходить 5 кг а в єнота 4-10 кг. дожина тіла чуть не дотягує на дорослого 65-80 майже 55 см
а довжина хвоста теж підходить до 25 см, подивитись на масштаби то якщо тіло 55см так і є
тіло має бути масивне а ноги короткі...так точно
...
Dikusha: Я радий що думаю так я і ти :) наша теріошкола РУЛИТЬ!!!!!!! :)
Zag: :) зараз їм про це напишу на фейсбуці
Dikusha: ДАВАЙ хай не трясуьтся а то бабушки вночі з хати не вийдуть в туалет....
"робота - не вовк"? Робота — не я... — думав вовк
FireFly
актив
Повідомлень: 23
З нами з: П'ят травня 13, 2011 10:23 am

Re: чупакабра та її дослідники

Повідомлення FireFly »

Like :)
Western_man
актив
Повідомлень: 22
З нами з: П'ят серпня 24, 2012 11:13 am

Re: чупакабра та її дослідники

Повідомлення Western_man »

zag писав:за всіма ознаками - чистий єнот уссурійський (Nyctereutes procyonoides) - і розміри, і вага, і пропорції, і зуби. зовсім тхори малуватий,
Чому не лис? Теж ніби схоже...
Аватар користувача
zag
актив
Повідомлень: 845
З нами з: Пон грудня 05, 2005 3:18 am
Звідки: ua
Контактна інформація:

Re: чупакабра та її дослідники

Повідомлення zag »

що значить "ніби"? ніби чим схожий? розмірами? пропорціями? іклами?
про розміри й пропорції Дикий не полінувався розписати трохи вище.
про ікла вже пояснювали вище (там є й картинка). у лисиць вони довгі й тонкі. якби там дійсно були би фахівці - вони би заглянули в зуби або відпрепарували би щелепу. всі види легко визначаються. починаючи з картинок:

Зображення (за http://zoomet.ru/prac/practicym_tema21.html)

Зображення (за http://www.azdrybones.com/canids.htm)
див. для початку на ікла та задньо-нижній край мандибули!
(про профіль черепа писати не буду, це очевидно)
"робота - не вовк"? Робота — не я... — думав вовк
Відповісти